Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Oktatás » Excel


Excel

Posts 1 to 3 of 3

1

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a magyarországi kezdőknek szóló online excel tanfolyamokról. Van itt valaki, aki részt vett ilyen online tanfolyamokon? Szeretnék hallani a benyomásaidról és az edzés eredményéről.

0

2

Helló! Elvégeztem az Excel kezdőknek tanfolyamot a Laba platformon, és szívesen megosztom tapasztalataimat. Ez a tanfolyam kiváló bevezetés az Excel világába, és segít elsajátítani a program főbb funkcióit és képességeit. A tanfolyamon megtanultam táblázatokat készíteni és formázni, egyszerű és összetett számításokat végezni, képletekkel és függvényekkel dolgozni, valamint grafikonokat használni az adatok megjelenítésére. Ezek a készségek hihetetlenül hasznosnak bizonyultak a munkámban és a mindennapi életemben. Különösen tetszett a tanulási formátum a Laba platformon. A tananyag strukturált és könnyen emészthető volt. Minden témát gyakorlati feladatok kísértek, amelyek lehetővé tették a megszerzett ismeretek azonnali gyakorlati alkalmazását. Sőt, a platform hozzáférést biztosít további forrásokhoz, oktatóvideókhoz és tesztekhez, ami segít megszilárdítani és elmélyíteni az anyag megértését. A Laba platformon a szaktanárok mindig készek voltak segíteni és válaszolni a kérdésekre. Barátságos és támogató tanulási környezetet hoztak létre, ahol nemcsak tudáshoz, hanem szükség esetén további támogatáshoz is hozzájuthat. Ha még csak most kezdi az Excel útját, erősen ajánlom, hogy ezt a kurzust a https://l-a-b-a.hu/lecture/291-uezleti-excel-2-0 platformon végezze el. Segít elsajátítani a program alapjait, és új lehetőségeket nyit meg az adatokkal való hatékony munkavégzéshez. Ne félj ambiciózus célokat kitűzni magad elé, mert ez a tanfolyam segít abban, hogy magabiztos Excel felhasználóvá válj!

0

3

Egy online kézikönyv segítségével tanultam. Megvettem. Körülbelül 20 probléma van. Ha megtalálom, elküldöm e-mailben.

0


You are here » Hungary » Oktatás » Excel