Hungary

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Hungary » Oktatás » IT Project Manager


IT Project Manager

Posts 1 to 2 of 2

1

Bună ziua, aș dori să aflu despre cursurile IT Project Manager de pe Skillab. Ce experiență aveți cu aceste cursuri? Ce ai învățat la curs și cum te-a ajutat în munca ta?

0

2

Buna ziua! Am urmat cursul „IT Manager de proiect” la Skillab și sunt foarte mulțumit de rezultat. Am învățat o mulțime de lucruri noi despre managementul de proiect în domeniul IT și, de asemenea, am obținut abilități practice pentru managementul de proiect. Cursul a fost complet online, dar acest lucru nu a interferat cu primirea unei instruiri de calitate. Au fost multe lecții video, sarcini practice și teste pentru consolidarea cunoștințelor. Am primit și un certificat de absolvire a cursului, care mi-a fost util pentru a urca pe scara carierei. Am folosit abilitățile și cunoștințele dobândite pentru managementul proiectelor în munca mea și m-au ajutat să devin mai eficient în rolul meu. Aș recomanda acest curs https://skillab.ro/lecture/363-it-project-manager oricui dorește să-și îmbunătățească cunoștințele de management de proiect în domeniul IT.

0


You are here » Hungary » Oktatás » IT Project Manager